top of page
HABERLER
İzodergi
Alüminyum
Yalıtım
Ekonomik Nokta
ST İnsaat Malzeme
Yapı Magazin
BASIN BÜLTENİ

Bostik Türkiye, Avrasya Kapı 2021’de sektör profesyonelleriyle buluştu

 

3-6 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen Avrasya Kapı 2021, yüzün üzerinde ülkeden sektör profesyonellerini bir araya getirdi. TÜYAP’ta gerçekleştirilen fuarda Bostik Türkiye de 6. Salonda, 611 numaralı stantta yerini aldı.

 

İnşaat sektörüne akıllı sistemleriyle çözüm üreten Bostik Türkiye, fuarda profesyoneller için sızdırmazlık ve yapıştırıcı ürünlerini sergiledi. Standa kurulan uygulama alanı ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Ziyaretçiler sistemler hakkında detaylı bilgiler alırken, ürünleri uzmanlar eşliğinde deneyimleme olanağı da buldular.

 

Bostik Yapı ve Tüketici Departmanı Türkiye Müdürü Doğan Öz: “Çok verimli bir fuar süreci yaşadık. Pandemi kısıtlamalarından sonra sektör temsilcileriyle bire bir temas sağlamaktan memnuniyet duyduk. Yurt dışından Bostik Academy’den gelen Lucien Ligtvoet, Michael Dekker ve Tamara Aarts da bize destek verdiler. Büyümek ve gelişmek ana ilkelerimiz arasında yer alıyor. Çok önemsediğimiz fuarlar, ürünlerimizi ve sistemlerimizi ilk elden tanıtmak için önemli bir fırsat. Fuara katılım yurt içinden ve yurt dışından bir hayli fazlaydı. Yaptığımız görüşmelerle önemli iş birliklerinin adımlarını attık. Bostik Türkiye olarak gördüğümüz ilgiden memnunuz.” dedi.

 

BOSTİK HAKKINDA…

Arkema şirketi olan Bostik hakkında…

Bostik, Endüstriyel üretim, İnşaat ve Tüketici pazarlarında önde gelen küresel yapıştırıcı uzmanıdır. Bir asırdan fazla bir süredir, insanların günlük yaşamlarında karşılaştıkları güçlüklere, daha akıllı ve uyumlu yenilikçi yapıştırıcı çözümler geliştirmektedir. Beşikten mezara, evden ofise, Bostik akıllı yapıştırıcıları her yerde bulunabilir. Şirket, 2,1 milyar euro’luk cirosu ve 6 bin çalışanıyla 50’den fazla ülkede faaliyette bulunmaktadır.

Bostik Türkiye de, yapı ve endüstri sektöründe sızdırmazlık, yapıştırıcı ve yapı kimyasalları alanlarında çok güçlü bir marka olmakla beraber çok geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Bostik’in, İnegöl ve Çorlu’da birer üretim tesisi bulunuyor. www.bostik.com

Arkema hakkında…

Bir malzeme tasarımcısı ve yenilikçi çözümler üreticisi olarak Arkema, malzemeleri şekillendirerek yeni kullanım alanları yaratır. Dengeli iş portföyümüz, yüksek performanslı malzemeleri, endüstriyel ihtisasları ve kaplama çözümlerini kapsamaktadır. Dünyaca tanınmış markalarımız hizmet verdiğimiz pazarların liderleri arasındadır. 2019 yılında 8,7 milyar euro 'luk cirosu ile dünya çapında yaklaşık 20 bin çalışanıyla 55 kadar ülkede 144 üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir. Tüm ortaklarımızla aktif işbirliği taahhüt ediyoruz. Kuzey Amerika, Fransa ve Asya'daki araştırma merkezlerimiz, biyo-esaslı ürünler, yeni enerjiler, su yönetimi, elektronik çözümler, hafif malzemeler ve tasarım, ev verimliliği ve yalıtım alanındaki gelişmelere odaklanmaktadır. www.arkema.com

İletişim için: Aytekin BATMAZ / Medya Point İletişim

Tel: (543) 780 37 68 abatmaz@medyapoint.com

GÖRSELLER
Bostik Yapı ve Tüketici Departmanı Türkiye Müdürü Doğan Öz
Bostik uygulama 2-Avrasya Kapı 2021
Bostik Türkiye Avrasya Kapı 2021
Bostik uygulama-Avrasya Kapı 2021
Bostik LOGO

bottom of page