MEDYA İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

Medyanın tüm alanlarında iş ortaklarımız ile medya arasında bir köprü kuruyoruz. Hedefimiz doğru zamanda doğru mecrada yer almaktır.  Çalışmalarımızı yaparken “dürüst, yenilikçi, samimi ve çözüm odaklı” hareket ederiz. Dinleriz, Anlarız, Uygularız!

PROJE GELİŞTİRME

İş ortaklarımıza, kurumsal imajlarına destek olabilecek ve haber değeri de taşıyabilecek proje önerilerinde bulunuyoruz. Haber içeriği üretmek, markaya destek olmak, kamuoyunda bilinirliliği arttırmak ve markaya değer katmak amacıyla geliştirilen projelerin bizzat içinde yer alarak başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

ETKİNLİK VE PROJE YÖNETİMİ

Bazı işlerin, özellikle organizasyonların başlangıç ve bitiş tarihleri itibariyle medyada yer almaları önemlidir. Etkinlik öncesi, sırası ve sonrasında yapılacak çalışmalar marka bilinirliliği için etkili olduğu gibi, bir sonraki organizasyonun hazırlıkları için de mühimdir. Doğru aksiyon planı ile hareket ederek etkinlik öncesi medya çalışmaları yapıyoruz. Elde edilen bilinirliği hem etkinliğe katılım hem de medyanın ilgisini çekme açısından değerlendiriyoruz. Etkinlik sırasında medya davetleri yaparak katılımcılara eşlik ediyor ve doğru koordinasyon ile hedeflenen haberlerin yayınlanmasını sağlıyoruz. 

KURUMSAL YAYIN

Günümüzde iletişimin her alanında olduğu gibi, kurumsal dergicilikte de büyük bir değişim yaşanıyor. Artık daha çok firma, hem çalışanlarına hem de hedef kitlelerine kurum dergisi çıkartarak kendini ifade etme yolunu seçiyor. Kurumsal dergiler,  önemli iletişim kanalları arasında yer alıyor. Belirli periyotlarda hazırlanarak hedeflenen noktalara ulaştırılan bu yayınlar, sadece kurumun yaptığı çalışmaları aktarmakla kalmıyor. Sosyal etkinlikler açısından da kurumun faaliyetlerini duyurabilmede ve iletişim çabalarını desteklemede çok etkili bir rol üstleniyor. Bu noktalardan hareketle ve gazetecilik tecrübelerimizle, iş ortaklarımız için en profesyonel dergilerin hazırlanması için çalışıyoruz. 

DİJİTAL İLETİŞİM

Dijital dünyanın günden güne büyüdüğünün bilincindeyiz. İnternet teknolojisi ve mobil cihazlar sayesinde online olarak gerçekleşen dijital iletişim, etkili iletişim yöntemlerinin vazgeçilmezi haline geldi. İnternet dünyasında var olmak bizim için de ‘olmazsa olmaz’lar arasında yer alıyor. Mesajlarınızı doğru ve etik bir şeklide en geniş kitlelere yaymak amacıyla çalışıyoruz.

KRİZ YÖNETİMİ

Önceden tahmin edilemeyen kriz, doğası gereği ani bir şekilde gelişir. İş ortaklarımızın hedeflerini ve markalarını tehdit edebilecek böylesi durumlarda basının ve kamuoyunun, hızlı ve doğru bir şekilde bilgilendirilmesi büyük önem taşıyor.  Gelecek sorulara yanıt vermek ve krizin en doğru şekilde atlatılabilmesini sağlamak amacıyla iş ortaklarımızın yanında yer alıyor; olası bir krizin engellenmesi için uyarı sinyallerini değerlendiriyoruz.

Adres : Mecidiye Mah. Kabalak Sk. Çetintaş Apt. No: 16 D:7 Ortaköy – Beşiktaş – İstanbul   Mail : info@medyapoint.com   Tel : (212) 332 24 07