top of page
HABERLER
Hürriyet Kelebek
Akşam
Milliyet Cadde
Milliyet Ekspres
Takvim
Ankara Başkent
Diyarbakır Olay
Diyarbakır Olay 2
G
Öz Diyarbakır
Sabah'la Günaydın
Mücadele
BASIN BÜLTENİ

DİYARBAKIR’DA MODA RÜZGARI ESECEK

 

DOSSO DOSSİ FASHION SHOW’UN DİYARBAKIR’DA GERÇEKLEŞTİRECEĞİ DİJİTAL PLATFORM DEFİLESİNDE TÜRKİYE’NİN EN ÜNLÜ MANKENLERİ GÖREV ALACAK…

 

Türkiye’nin en büyük moda etkinliklerini gerçekleştiren Dosso Dossi Fashion Show, Doğubayazıt ve Kapadokya’nın ardından bu kez Diyarbakır’da moda rüzgarı estirecek. Diyarbakır’ın tarihi ve turistik bölgelerinde gerçekleştirilecek çekimlerde ünlü mankenler görev alacak.

 

Türk tekstil ürünlerini dünyaya pazarlarken Türkiye’nin turizm açısından önemli bölgelerini de tanıtmayı öncelikleri arasında tutan Dosso Dossi Fashion Show, bu kez Diyarbakır’da büyük bir projeye imza atacak. Diyarbakır’ın tarihi ve turistik alanları, 10 Mayıs’ta gerçekleştirilecek dijital platform defilesinin çekimlerine ev sahipliği yapacak. Aralarında Tülin Şahin, Demet Şener, Zeynep Sever Demirel, Özge Ulusoy, Buse İskenderoğlu, Dilara Korkmaz, Cemrenaz Turhan, Şira Sahilli, Deren Talu, Derin Talu ve Mady Sarıkabadayı’nın da olduğu 25 manken, Koreograf Yasin Soy eşliğinde Diyarbakır’a gelecek.

 

Daha önce Doğubayazıt ve Kapadokya’da yaptıkları başarılı çalışmalara bir yenisini eklemek için Diyarbakır’a gideceklerini belirten Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, “Ülkemizin en güzel köşelerinden biri olan Diyarbakır’ın tarihi ve turistik güzelliklerini moda aracılığıyla dünyaya göstermeyi planlıyoruz. Yapacağımız çalışmanın şehrin tanıtımına ve ticari kalkınmasına destek olacağına inanıyoruz. Defile çekimleri yaklaşık 50 ülke televizyonlarında gösterilecek. Bizlerden desteğini esirgemeyen ve ev sahipliği yapacak olan Diyarbakır Valimiz Sayın Münir Karaloğlu’na da teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

GÖRSELLER
Hikmet Eraslan
DDFS - Tülin Şahin
DDFS - Demet Şener
DDFS - Derin Talu
DDFS - Maddy Sarıkabadayı
DDFS - Buse İskenderoğlu
DDFS - Cemrenaz Turhan
DDFS - Dilara Korkmaz
DDFS - Şira Sahilli

bottom of page