top of page
HABERLER
Akşam-MELEKLERİ_GETİRDİ_ÖDÜLÜ_KAPTI-25.01.2017
Habertürk_Magazin-MELEKLERİ_TÜRKİYEYE_GETİRDİ_İŞ_DÜNYASININ_OSCARINI_KAPTI-25.01.2017
Milliyet-MELEKLER_OSCAR_GETİRDİ-25.01.2017
Hürriyet_Kelebek-OXFORD_SOCRATES_ÖDÜLÜ-25.01.2017
Takvim-OSCARLIK_ŞOV-25.01.2017
BASIN BÜLTENİ

MELEKLERİ GETİRDİ OSCAR’I KAPTI

 

Dünyaca ünlü top modelleri podyuma çıkartarak Türkiye’nin en büyük moda şovunu gerçekleştiren Dosso Dossi Fashion Show, “İş dünyasının Oscar”ı olarak tanımlanan ‘Oxford Socrates’ ödülüne layık görüldü.

 

İş ve tatili birleştiren özgün modeliyle tüm dünyada adından söz ettiren Dosso Dossi Fashion Show’un başarısı uluslararası arenada da ödülle tescillendi. Dosso Dossi Fashion Show, ‘En İnovatif Proje’ dalında Avrupa İş Konseyi (EBA) tarafından verilen ve iş dünyasının Oscar’ı sayılan ‘Oxford Socrates’ ödülüne değer görüldü. Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ödülünü Londra’daki Oxford Town Hall’de düzenlenen törende Socrates Komitesi üyeleri Prof. Dr. Jonh W. A. Netting ve Dr. Vincenzo Costilgo’nun elinden aldı.

 

11 yıldır düzenlediği şovlarda aralarında Miranda Kerr, Adriana Lima, Irina Shayk, Kendall Jenner, Erin Heatherton, Lindsay Ellingson ve Isabeli Fontana’nın da olduğu pek çok ünlü modeli podyuma çıkartan Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, pazarlama alanında yeni bir çığır açan projelerine verilen bu ödülün kendilerini gururlandırdığını söyledi. Hikmet Eraslan, 8-13 Haziran tarihleri arasında Antalya’da düzenleyecekleri yeni şovlarında da yine dünyaca ünlü bir ismin podyumda olacağını belirterek, “Bu konuda görüşmelerimiz devam ediyor. Çok önemli isimlerle görüşüyoruz. 23’üncü şovumuz dünya genelinde ses getirecek. Yine unutulmaz bir şova imza atacağız” dedi.

GÖRSELLER
Dosso Dossi Odul 2 - Hikmet Eraslan - Lindsay Ellingson
Dosso Dossi Odul - Hikmet Eraslan - Irina Shayk
Dosso Dossi Odul 1 - Hikmet Eraslan - Kendall Jenner
Dosso Dossi Odul - Hikmet Eraslan odul toreni

Adres : Gözlükçü Sk. Balcı Apt. No: 4 D:2 Ortaköy – Beşiktaş – İstanbul   Mail : info@medyapoint.com   Tel : (212) 221 58 39

bottom of page