top of page
HABERLER
SABAH'LA GÜNAYDIN
SABAH'LA GÜNAYDIN 2
HÜRRİYET
AKŞAM
AKŞAM CUMARTESİ
AKŞAM CUMARTESİ 2
MİLLİYET EKSPRES
MİLLİYET CADDE
TÜRKİYE
TAKVİM
POSTA
POSTA CUMARTESİ
POSTA CUMARTESİ 2
HELLO
ŞAMDAN PLUS
ŞAMDAN PLUS 2
ŞAMDAN PLUS 3
ŞAMDAN PLUS 4
ŞAMDAN PLUS 5
ŞAMDAN PLUS 6
MİLLİYET ANKARA
MİLLİYET ANKARA 2
RE TOUCH MAG
RE TOUCH MAG 2
RE TOUCH MAG 3
RE TOUCH MAG 4
TÜRKGÜN
NEVŞEHİR KENT
NEVŞEHİR KENT (2)
MOON LIFE KAPADOKYA
KAPADOKYA MUSKARA HABER
KAPADOKYA MUSKARA HABER (2)
İSTANBUL
GÜNBOYU
ANKARA BAŞKENT
KORKUSUZ
OLAY BURSA
OLAY BURSA 2
DİYALOG
ANALİZ
BELLE MAGAZİN
BELLE MAGAZİN 2
BELLE MAGAZİN 3
BURSA HAYAT
BURSA HAYAT 2
BURSA'DA MEYDAN
BURSA HAKİMİYET
BURSA HAKİMİYET (2)
ADANA ÇUKUROVA
ANKARA SONSUZ
ANKARA SONSUZ (2)
BASIN BÜLTENİ

KAPADOKYA MODAYLA RENKLENECEK

 

Dosso Dossi Fashion Show'un 2021 sonbahar-kış sezonu dijital platform defilesi, Kapadokya’nın muhteşem doğasında gerçekleştirilecek. Çekimlerde Tülin Şahin, Özge Ulusoy, Jessica May, Deren Talu, Ecem Çırpan ve Pınar Tartan’ın da aralarında olduğu 30 manken görev alacak.

 

Daha önce Salda Gölü'nde yapılacağı duyurulan çekimler, Salda’nın UNESCO Doğal Miras Alanı Listesi’ne aday gösterilmesi üzerine Kapadokya’ya kaydırıldı.

 

Peribacaları, yeraltı şehirleri ve eşsiz dokusuyla ülkemizin en önemli turizm merkezlerinin arasında yer alan Kapadokya, uluslararası bir moda etkinliğine ev sahipliği yapacak. Türkiye'nin en büyük moda şovlarını gerçekleştiren Dosso Dossi Fashion Show,  2021 sonbahar-kış dijital platform defilesinin çekimlerini Kapadokya’da yapacak.

 

Daha önce "Türkiye'nin Maldivleri" olarak da bilinen Salda Gölü’nde yapılacağı belirtilen çekimlerin, çevresel hassasiyetler nedeniyle Kapadokya’ya kaydırıldığını belirten Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, “Salda Gölü ülkemizin gözbebeği. UNESCO Doğal Miras Alanı Listesi’ne aday gösterilmesi üzerine Salda üzerinde ayrı bir hassasiyet oluştu. Biz de bu uluslararası sürecin etkilenmemesi adına rotamızı Kapadokya’ya çevirdik” dedi.

 

SÜRPRİZLERLE DOLU OLACAK

“Güzel Atlar Diyarı” Kapadokya’da sürprizlerle dolu ve uzunca süre konuşulacak bir şova imza atacaklarını belirten Hikmet Eraslan, “Kapadokya’yı modayla da gündeme getireceğiz. Bu eşsiz doğada ünlü mankenlerimizle unutulmaz bir proje gerçekleştireceğiz. Tam bir Kapadokya şöleni olacak. Çekeceğimiz dijital defilenin görüntülerini uluslararası bir kampanya dâhilinde 50 ülke televizyonlarında yayınlayacağız” dedi.

 

30 MANKEN GÖREV ALACAK

Ünlü Koreograf Yasin Soy yönetiminde aralarında Tülin Şahin, Özge Ulusoy, Jessica May, Deren Talu, Ecem Çırpan ve Pınar Tartan’ın da yer aldığı 30 manken, Kapadokya’nın doğal güzellikleri arasında 21 Mayıs’ta yapılacak çekimlerde görsel bir şölene imza atacak.

GÖRSELLER
Kapadokya
Tülin Şahin
Pınar Tartan
Jessica May
Özge Ulusoy
Ecem Cirpan
Deren Talu

bottom of page