HABERLER
BASIN BÜLTENİ

SÜPERSTAR BÜYÜLEDİ

 

Kuzey Kıbrıs’ta Merit Royal Hotel ve Merit Royal Premium Hotel ortak etkinliğinde sahneye çıkan Süperstar Ajda Pekkan, şarkıları, enerjisi ve sahne şovuyla konuklarına unutamayacakları bir gece yaşattı.

 

Süperstar Ajda Pekkan, Merit Royal Hotel ve Merit Royal Premium Hotel ortak alanında özel olarak düzenlenen sahneye konuklarının yoğun alkışı eşliğinde çıktı. Açık havadaki konser alanını dolduran yaklaşık bin 500 konuğunu selamlayarak performansına başlayan Ajda Pekkan, unutulmayan ve dillerden düşmeyen şarkılarıyla sahnede yaklaşık bir buçuk saat kaldı.

 

Nur Yerlitaş imzalı kıyafeti ile sahnede göz kamaştıran Ajda Pekkan, dans performanslarıyla da büyük alkış aldı. “Resim, Arada Sırada, Ara Sıcak, Vitrin, Ben Yanmışım, Yakar Geçerim’’ gibi sevilen şarkılarını konuklarıyla hep bir ağızdan seslendiren Süperstar, düşmeyen temposu ve eksilmeyen enerjisiyle hayranlarını büyüledi. Ajda Pekkan’ı izleyenler arasında ünlü organizatör Erkan Özerman ve eğlence dünyasının önemli isimlerinden Besim Kazado da vardı.

GÖRSELLER

Adres : Gözlükçü Sk. Balcı Apt. No: 4 D:2 Ortaköy – Beşiktaş – İstanbul   Mail : info@medyapoint.com   Tel : (212) 221 58 39

Adres : Gözlükçü Sk. Balcı Apt. No: 4 D:2 Ortaköy – Beşiktaş – İstanbul   Mail : info@medyapoint.com   Tel : (212) 221 58 39