top of page
HABERLER
Hafta Sonu - 2016.11.02

Hafta Sonu - 2016.11.02

Akşam - 31.10.2016

Akşam - 31.10.2016

Vatan Makaron  - 31.10.2016

Vatan Makaron - 31.10.2016

Sözcü Şık - 31.10.2016

Sözcü Şık - 31.10.2016

Posta - 31.10.2016

Posta - 31.10.2016

BASIN BÜLTENİ

GÜLBEN ERGEN İLE CUMHURİYET COŞKUSU

 

SELFIE REKORU KIRDI

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Kuzey Kıbrıs’ta Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Gülben Ergen, kırmızı beyaz tercih ettiği özel kostümü ve coşkusu ile tam bir bayram havası yaşattı. Sahneye elinde Türk Bayrağı ve 10. Yıl Marşı’nı söyleyerek çıkan Gülben Ergen, “Bizler kardeşiz. Kıbrıs’a geldiğimde kendi topraklarıma gelmiş gibiyim. Kendimi hiç yabancı hissetmiyorum. Hepiniz hoş geldiniz'” diyerek misafirleri selamladı ve Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

 

“Birazdan yanınıza geleceğim ve selfie rekoru kıracağız” diyerek konuklarının hazır olmasını isteyen Gülben Ergen, konuklarının arasına indi. Neredeyse hayranlarının tamamıyla fotoğraf çektiren Gülben Ergen, gelen tüm istek parçaları da seslendirmeye özen gösterdi.  “Kalbe dokuna dokuna gidelim” diyerek romantik parçalarla konserine devam eden Gülben Ergen, 35, 43 ve 50 yıllık evli olan misafirlerini sahneye davet ederek kendilerini kutladı. Konuklarıyla hatıra fotoğrafı da çektiren Gülben Ergen, “Fotoğrafımızı çekin Instagram’a koyacağım. Bana da geçsin inşallah, bu uzun evlilikler” dedi.

 

Kendisini izleyen gazetecilerle de bir araya gelen ve sorularını yanıtlayan Gülben Ergen, kırmızı-beyaz kıyafet tercih etmesiyle ilgili olarak, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çok önemli çünkü. Bize emanet edilmiş. Bizim de sorumluluklarımızı bilerek yaşamamız gereken bir bayram. Biz çocuklarla bir gün önceden bayrağımızı astık. Bugünün anlamını vere vere yaşadık. Bu kıyafetle tam bir bayram çocuğu sevincindeyim” dedi.

 

“Çok zayıflamış gördük sizi. Bunun yeni sinema filmiyle bir ilgisi var mı?” şeklindeki soruya da Gülben Ergen şu yanıtı verdi;

“Çok teşekkür ederim. Bir iltifat bu kadar makbule geçer. Zaman zaman kilo alıp veriyorum. Sinema filmiyle de alakası var çünkü. Orada giydiğim kostümler iyice zayıflamamı gerektiriyordu. Heyecanlıyım sinema filmim için. Vizyona giren her Türk filmini önemsiyorum. Hele ki böyle içinde bulunduktan sonra. İyi bir sinema filmi izleyicisiyim. Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan’ı çok beğeniyorum. Mahsun’u yeni tanıtım ve çalıştım. O’na da büyük saygı duyuyorum.”

 

“Uzun süre ara vermiş olduğunuz oyunculuğa nasıl bir teklif geldi de sizi ikna etti?” sorusuna ise Gülben Ergen, “Mahsun çok akıllı bu konuda. Bodrum’dayken geldi, görüştük. İçime sinen bir senaryo oldu. Çok şaşıracaksınız, ama tüyo vermem. Oynadığım hiç bir role benzemeyen bir rol” dedi.

GÖRSELLER
Merit Crystal Cove Hotel - Gulben Ergen

Merit Crystal Cove Hotel - Gulben Ergen

Merit Crystal Cove Hotel - Gulben Ergen4

Merit Crystal Cove Hotel - Gulben Ergen4

Merit Crystal Cove Hotel - Gulben Ergen 3

Merit Crystal Cove Hotel - Gulben Ergen 3

Merit Crystal Cove Hotel - Gulben Ergen 2

Merit Crystal Cove Hotel - Gulben Ergen 2

Merit Crystal Cove Hotel - Gulben Ergen 1

Merit Crystal Cove Hotel - Gulben Ergen 1

Adres : Gözlükçü Sk. Balcı Apt. No: 4 D:2 Ortaköy – Beşiktaş – İstanbul    Mail : info@medyapoint.com    Tel :    0 (212) 221 58 39

bottom of page