top of page
HABERLER
BASIN BÜLTENİ

İRANLI ŞARKICININ AJDA PEKKAN HAYRANLIĞI

 

İranlılar arasında “aşkın sesi” olarak tanımlanan şarkıcı Omid, Nevruz Bayramı nedeniyle Kuzey Kıbrıs’ta Merit Crystal Cove Hotel’de tatillerini geçiren İranlılar için keyifli bir konser verdi.

 

Merit Crystal Cove Hotel’de konaklayan yaklaşık 600 İranlı için düzenlenen konser dizisinin sonuncusunda sahne alan Omid, “Hoş geldiniz beyler ve bayanlar. Nevruz Bayramı’nız kutlu olsun. Bu akşam sizler için hem eski hem de yeni şarkılarımdan oluşan çok özel bir program hazırladım. Bayram demek mutluluk demek. Bu yüzden sizlere hareketli parçalarımdan da seslendireceğim" dedi.

 

AJDA PEKKAN VE GERÇEKTER DE DİNLEDİ

İranlı tatilcilerin büyük bir coşku ile dinlediği Omid’in seyircileri arasında Süper Star Ajda Pekkan ve ünlü müzisyen Behzat Gerçeker de vardı. Yaşamını Amerika’da sürdüren Omid, böylesi değerli sanatçıların kendisini dinlemesinden dolayı duyduğu mutluluğu, hayranlarıyla paylaştı.  "İtiraf etmeliyim ki, ben de Ajda Pekkan'ın en büyük hayranlarından ve aşıklarından biriyim. Lütfen sizler de bana şarkılarımda eşlik ederek İranlılar’ın ne kadar keyifli ve neşeli insanlar olduğunu tanıtmama yardımcı olun" diyen Omid, hayranlarının desteğini ve enerjisini istedi.

 

En sevilen şarkılarından biri olan "Yasamin" ile hayranlarını coşturan Omid, "İşte şimdi sizleri tam anlamıyla hissedebiliyorum" diyerek misafirlere eşlik ettikleri için teşekkür etti. Anlamı "Seni Seviyorum" olan "Dooset Daram"  şarkısını tüm sevenlerine armağan ederek söyleyen Omid, daha sonra seslendirdiği İbrahim Tatlıses'ten “Yalnızım Dostlarım” şarkısını Ajda Pekkan'a ithaf etti ve Süper Star’ın yanına giderek elini öptü.

GÖRSELLER
Merit Crystal Cove Hotel İranlı Omid
Ajda Pekkan
Ajda Pekkan - İranlı şarkıcı Omid
İranlı şarkıcı Omid

Adres : Gözlükçü Sk. Balcı Apt. No: 4 D:2 Ortaköy – Beşiktaş – İstanbul    Mail : info@medyapoint.com   Tel : (212) 221 58 39

bottom of page