top of page
HABERLER
Sabah'la Günaydın
Sabah'la Günaydın 2
Milliyet Cadde
Milliyet
Hürriyet Kelebek
Akşam
Posta
Şamdan
BASIN BÜLTENİ

“BIRAK RIHANNA’YI

BİZİMLE ŞARKI SÖYLE”

 

Uzman Estetisyen Neslim Güngen ev sahipliğinde Yalova’da bir araya gelen güzellik uzmanları, Sinan Akçıl ve İrem Derici ile gala gecesinde doyasıyla eğlendiler. Geceye, Neslim Güngen ile Sinan Akçıl’ın “Mecburum Sana” isimli şarkıyla yaptığı düet damgasını vurdu. Neslim Güngen, Sinan Akçıl ve İrem Derici’nin birlikte kameralar karşısında yaptığı sohbet ise ilginç açıklamalar ve kahkahalar eşliğinde gerçekleşti.

 

Yalova Terma City’de gerçekleştirilen gece öncesinde gazetecilerle bir araya gelen Neslim Güngen, Sinan Akçıl ve İrem Derici yüksek enerjileriyle dikkat çekti. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan üçlüden Sinan Akçıl, aynı zamanda arkadaşı olan Neslim Güngen’in kendi yazacağı bir şarkıyı dünyaca ünlü isim Rihanna ile söylemek için temasa geçtiğini belirtti. Neslim Güngen’in kendisine bu konuyu açtığında inanmadığını ve telefonu kapattığını söyleyen Sinan Akçıl, “Beş dakika sonra yazışmaları attı bana. Ajansı ile ciddi anlamda temas kurmuş ve görüşmelere başlamış bile. Neslim, güzellik konusunda olduğu kadar şarkı söylemede de iddialı. Şarkı söylemeyi çok seviyor” dedi.

 

SİNAN YAZACAK, RIHANNA İLE SÖYLEYECEK

Gecenin ev sahibi Neslim Güngen de, Sinan Akçıl’dan hem Türkçe hem de İngilizce bir şarkı istediğini söyledi. Güngen, “Hedefim Sinan’ın yazacağı bir şarkıyı Rihanna ile söylemek. Sinan ile çok güzel bir dostluğumuz var. Ben kendisine bu konuda çok güveniyorum” dedi.

Bu açıklama üzerine “Sen boş ver Rihanna’yı” diyerek söze giren İrem Derici, “Bırak Rihanna’yı, bizimle şarkı söyle. Rihanna’ya vereceğin parayı Sinan, ben, Mustafa aramızda bölüşürüz. Çok da güzel bir iş çıkar ortaya” deyince sohbet kahkahalarla bölündü.

 

“KAFAM ÇOK RAHAT”

Sinan Akçıl, eşi Burcu Kıratlı’yla ilgili boşanma durumu hakkında gelen bir soruya da, ”Boşanma olayıyla ilgili konuşamıyorum. Yayın yasağı var. İyi ki de o yasağı çıkarttım. Kafam çok rahat” dedi.

 

“BENİ CİDDİYE ALMAYIN”

Bir televizyon programında sarfettiği “Çok aldatıldım” açıklamasıyla ilgili gelen soruya ise İrem Derici, “Ben bir sanatçıyım, ben bir popçuyum, ben her şeyim. Ben her şeyi söyleyebilirim. Her dediğimi çok dikkate alırsanız çok sıkıntı çekersiniz. 10 yıldır diyorum ki, beni ciddiye almayın” yanıtını verdi.

 

Türkiye’nin dört bir yanından, Avrupa ve Orta Doğu’dan gelen güzellik uzmanlarının buluşmasına ev sahipliği yapan gecede, sahneye çıkar İrem Derici ve Sinan Akçıl, konuklarına unutamayacakları bir gece yaşattılar. Geceye, Neslim Güngen ile Sinan Akçıl’ın “Mecburum Sana” isimli şarkıyla yaptığı düet damgasını vurdu.

GÖRSELLER
Neslim Güngen - Sinan Akçıl
Neslim Güngen
Neslim Güngen - Sinan Akçıl 2
İrem Derici - Neslim Güngen
İrem Derici - Neslim Güngen - Sinan Akçıl

bottom of page