top of page
HABERLER
Dreamturk
Sabah
sabah.
Kelebek
Posta
Akşam
Yeniçağ
Damga
she
londragazete
haberturk
sacitaslan
cekicmagazin
Bursa Haber
Başkent
DHA
bilalozcan
AA
BASIN BÜLTENİ

EN HAYIRLI DEFİLE

 

TÜRK TASARIMCI RECEP DEMİRAY, YENİ KREASYONUNU LONDRA MODA HAFTASI’NDA SERGİLEDİ.

 

TÜRK MODEL TUĞÇE ARAL’IN BAŞ MANKEN OLARAK PODYUMA ÇIKTIĞI DEFİLEDEN ELDE EDİLECEK GELİR İLE DİYARBAKIR’DA BİR KÖYE KÜTÜPHANE KURULACAK.

 

Moda dünyasının önemli buluşma noktalarından biri olan Londra Moda Haftası’nda dünyaca ünlü markalar yeni kreasyonlarını sergiledi.  16-20 Şubat tarihleri arasında düzenlenen moda haftasında, özel tasarımlarını sunan isimlerden biri de uluslararası modacımız Recep Demiray oldu. Geçtiğimiz yıl Milano Moda Haftası’nda koleksiyonuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Recep Demiray, bu kez İngiltere’nin başkenti Londra’da Türk moda rüzgârı estirdi.

 

Leonardo Royal Tower Bridge London Hotel’de düzenlenen defilede Recep Demiray, 2024 sonbahar-kış kreasyonunda yer alan 20 özel tasarımını görücüye çıkardı. Ünlü Türk model Tuğçe Aral, podyumda baş manken olarak yürüdü.  Giorgina Ferri sponsorluğunda yapılan defile, seçkin davetlilerden büyük alkış aldı.

 

Defilenin finalinde konuklarını selamlayan Recep Demiray, Londra Moda Haftası’nda Türk bir tasarımcı olarak yer almaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. Defileden elde edilecek geliri kendisi için özel anlamı olan bir sosyal sorumluluk projesinde değerlendireceğini belirten Recep Demiray, “Londra’da ülkemi temsil etmekten dolayı çok gururluyum. Giorgina Ferri sponsorluğunda yaptığım bu defileden elde edilecek gelir ile memleketim olan Diyarbakır’da Selman Köyü Orta Okulu öğrencilerine bir kütüphane kuracağız” dedi.

GÖRSELLER
TASARIMCI RECEP DEMİRAY,  LONDRA MODA HAFTASI’NDA 1
TASARIMCI RECEP DEMİRAY,  LONDRA MODA HAFTASI’NDA 2
Recep Demiray, Tuğçe Aral
TASARIMCI RECEP DEMİRAY,  LONDRA MODA HAFTASI’NDA 3
TASARIMCI RECEP DEMİRAY,  LONDRA MODA HAFTASI’NDA
TASARIMCI RECEP DEMİRAY,  LONDRA MODA HAFTASI’NDA 2

Adres : Gözlükçü Sk. Balcı Apt. No: 4 D:2 Ortaköy – Beşiktaş – İstanbul   Mail : info@medyapoint.com   Tel : (212) 221 58 39

bottom of page